Whisky i inne alkohole

W Coffee&Whisky House czeka na Ciebie szeroki wybór whisky. Chcemy pokazać Ci, że whisky to nie jest trunek wyłącznie dla znawców, dla koneserów czy dla mężczyzn. Zaprosimy Cię w fascynujące podróże po świecie whisky szkockiej, irlandzkiej, amerykańskiej i japońskiej, niezależnie od tego czy chcesz odkrywać nowe smaki czy przypomnieć sobie te dobrze znane. 130 butelek whisky, w tym whisky typu Single Malt, zostało wybranych z uwagą w taki sposób, aby zaprezentować różnorodny charakter tego alkoholu. Lekkie, bogate, młode, torfowe, złożone - spróbuj różnych rodzajów whisky, różnych sposobów podania, znajdź swoje ulubione i delektuj się tym trunkiem solo, z lodem lub w drinku.

Wierzymy, że sposób serwowania ma wpływ na doświadczanie smaku i aromatu dlatego proponujemy profesjonalne kieliszki do whisky i różnorodne możliwości picia tego trunku. Do każdej whisky Single Malt podajemy dzbanuszek wody, a jeśli wolisz whisky schłodzoną zaproponujemy Ci dodanie lodu lub zmrożonych kostek wulkanicznych, które ochłodzą, ale nie rozwodnią Twoją whisky. W naszej karcie menu zamieściliśmy krótkie opisy whisky Single Malt, pomagające w wyborze odpowiedniego dla Ciebie smaku, jednak nasi barmani chętnie pomogą Ci w wyborze i doradzą.

Jeśli nie masz ochoty na szklaneczkę szkockiej sięgnij po kieliszek koniaku, brandy albo rumu, wina lub wybierz coś z naszego repertuaru drinków. Dla smakoszy piwa przygotowaliśmy kilka pozycji piw regionalnych, a także piw rzemieślniczych.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

NOLA Group Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Granty na kapitał obrotowy dla mikro- i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19”.

Celem projektu jest ograniczenie społeczno – gospodarczych skutków wynikających z pandemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE: 12 000,00 PLN.

Copyright Coffee & Whisky House 2015-2024

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.