O nas

Zgiełk zatłoczonego miasta, hałas oraz pośpiech to nieodzowne elementy naszego życia. Każdy moment relaksu przy filiżance kawy lub kieliszku dobrego alkoholu jest na wagę złota. Zapraszamy Cię na taką właśnie chwilę dla siebie. Poczuj atmosferę odpoczynku w miejscu nowoczesnym, eleganckim i nawiązującym do gotyckich korzeni toruńskiej starówki. Gwarantujemy możliwość skosztowania ponad 130 gatunków whisky, także tych najlepszych na rynku - single malt oraz poznania smaku wielu rodzajów kawy. Proponujemy Ci podróż przez imponujący wachlarz możliwości parzenia tego trunku w miejscu, w którym kiedyś mieściła się kultowa dla mieszkańców Torunia kawiarnia „Pod Atlantem”. W tym miejscu klasyczna mała czarna filiżanka kawy nabierze nowego znaczenia. Do zobaczenia w Twojej chwili relaksu!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

NOLA Group Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Granty na kapitał obrotowy dla mikro- i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19”.

Celem projektu jest ograniczenie społeczno – gospodarczych skutków wynikających z pandemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE: 12 000,00 PLN.

Copyright Coffee & Whisky House 2015-2023

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.