O nas

Zgiełk zatłoczonego miasta, hałas oraz pośpiech to nieodzowne elementy naszego życia. Każdy moment relaksu przy filiżance kawy lub kieliszku dobrego alkoholu jest na wagę złota. Zapraszamy Cię na taką właśnie chwilę dla siebie. Poczuj atmosferę odpoczynku w miejscu nowoczesnym, eleganckim i nawiązującym do gotyckich korzeni toruńskiej starówki. Gwarantujemy możliwość skosztowania ponad 130 gatunków whisky, także tych najlepszych na rynku - single malt oraz poznania smaku wielu rodzajów kawy. Proponujemy Ci podróż przez imponujący wachlarz możliwości parzenia tego trunku w miejscu, w którym kiedyś mieściła się kultowa dla mieszkańców Torunia kawiarnia „Pod Atlantem”. W tym miejscu klasyczna mała czarna filiżanka kawy nabierze nowego znaczenia. Do zobaczenia w Twojej chwili relaksu!

Copyright Coffee & Whisky House 2015-2020

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.